Bohoslužby

Slavení bohoslužeb je jádrem života církve, oslavou Boha a jeho díla spásy pro člověka. Je to příležitost, k níž se lidé pravidelně po staletí shromažďují, aby společně naslouchali zvěsti Božího slova (na základě předčítaného oddílu z Písma), dali se jím oslovit a posílit ve víře a naději, společně přijímali Kristovy svátosti (křest a večeře Páně) a také aby společně Boha vzývali v modlitbách a zpěvech.

Bohoslužby se v našem sboru konají každou neděli v 9:00 v kostele na Jílkově ulici a ve 14:00 v kazatelské stanici v Blansku (v kostelíku na Rodkovského ulici).

Ohlášky z neděle 25. června jsou k nahlédnutí zde.

O prázdninách se budou konat tato setkání:
- modlitby a zpěvy Taizé, vždy druhé úterý v měsíci v 19 hod. (tj. 11.7. a 8.8.)
- biblická hodina pro dospělé bude od 12. července a povede ji bratr farář Jiří Šimsa.
- DŽES se bude o prázdninách scházet po domácnostech. Informace žádejte u M. A. Fikejsové
nebo P. Zikmunda.