Bohoslužby

Slavení bohoslužeb je jádrem života církve, oslavou Boha a jeho díla spásy pro člověka. Je to příležitost, k níž se lidé pravidelně po staletí shromažďují, aby společně naslouchali zvěsti Božího slova (na základě předčítaného oddílu z Písma), dali se jím oslovit a posílit ve víře a naději, společně přijímali Kristovy svátosti (křest a večeře Páně) a také aby společně Boha vzývali v modlitbách a zpěvech.

Bohoslužby se v našem sboru konají každou neděli v 9:00 v kostele na Jílkově ulici a ve 14:00 v kazatelské stanici v Blansku (v kostelíku na Rodkovského ulici).

Ohlášky z neděle 16. září jsou k nahlédnutí zde.

Kartotéka
Prosíme vás o pomoc s aktualizací údajů v seznamu členů sboru.
Na zde uvedeném odkaze můžete uvést své jméno a kontaktní údaje. Budou odeslány pouze správcům kartotéky a nebudou předány dalším osobám.
Ozveme se vám.