Bohoslužby

Slavení bohoslužeb je jádrem života církve, oslavou Boha a jeho díla spásy pro člověka. Je to příležitost, k níž se lidé pravidelně po staletí shromažďují, aby společně naslouchali zvěsti Božího slova (na základě předčítaného oddílu z Písma), dali se jím oslovit a posílit ve víře a naději, společně přijímali Kristovy svátosti (křest a večeře Páně) a také aby společně Boha vzývali v modlitbách a zpěvech.

Bohoslužby se v našem sboru konají každou neděli v 9:00 v kostele na Jílkově ulici a ve 14:00 v kazatelské stanici v Blansku (v kostelíku na Rodkovského ulici).

Nabidka pomoci

V době nouzového stavu rádi nabídneme nebo zprostředkujeme jakoukoli pomoc v současné situaci. Potřebujete-li nákup potravin, vyzvednutí léků, pomoc v domácnosti, kontakt na instituce či služby nebo cokoli jiného, ozvěte se farářce Radce Včelné na číslo 732 819 626 nebo napište na e-mail zidenice@evangnet.cz. Stejně tak budeme vděční za nabídky a nápady na pomoc.