Blansko
Kazatelská stanice v Blansku

K židenickému sboru náleží také kazatelská stanice v Blansku. Více o její historii a několik zajímavých informací o krásném dřevěném kostelíku si můžete přečíst zde.

Bohoslužby

Neděle 14:00-15:00 v dřevěném kostelíku CČSH (každou 4. neděli v měsíci káže kazatel z Církve bratrské).

Biblická hodina

Středa 19:00 u Tomešů (ul. Boženy Němcové 14).

Jan Blahoslav Vladík, tom.vladik@atlas.cz

Zvětšit mapu

Ohlášky z neděle 15. října jsou k nahlédnutí zde.

Máte rádi hebrejské písně? Přijďte si zazpívat se Židenickým Chrapotem pod vedením Tomáše Novotného v sobotu 21. října od 15 do 19 hodin do Židenic na Jílkovu. Některé z nacvičených písní pak zazpíváme při následných nedělních bohoslužbách spojených se sborovým dnem (viz výše odkaz na ohlášky). Zájemci o zpěv se mohou hlásit u Petra Šplíchala (jméno, příjmení, email a hlas) osobně, emailem (petr.splichal@email.cz) anebo telefonicky (776 167 982).