Tábory s výukou češtiny pro ukrajinské děti

24. května 2023

V létě pořádáme několik běhů příměstských táborů pro ukrajinské děti. Kromě běžného táborového programu budou mít děti také intenzivní výuku češtiny, aby byli po prázdninách ve škole ještě lepší.

Tábory s výukou češtiny pro ukrajinské děti
24. května 2023 - Tábory s výukou češtiny pro ukrajinské děti

Příměstský tábor bude probíhat vždy od pondělí do pátku v prostorách našeho sboru a na farní zahradě. Každý den děti čekají zábavné lekce češtiny a vedle toho hry tvoření, výlety a mnoho dalšího. Postaráno bude i o jejich bříška - vařit jim budou stejně jako loni ukrajinské paní kuchařky. Takže budou určitě i pirožky, lívanečky, kakajíčko...

Na pořádání táborů jsme dostali prostřednictvím ČCE dar od německých evangelických církví a od Konta Bariéry. Rodiče tak zaplatí za týdenní přímšstský tábor jen 300 korun.